KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8616158
nr 861 6158
Akvarell
Christina Knall (f. 1947), Vallmo, signerad. , motivet: 26x17
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:51:21
600 kr
600 kr
800 kr
800 kr